top of page

Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler

SSS: FAQ
1.png
2.png

Tüm ürünlerimiz burada ariveayi.com'da mevcut. Menüde yer alan DÜKKAN sekmesine giderek ürünleri satın alabilirsin.

Bunun dışında aşağıdaki online pazaryerlerinden de ürünlerimize ulaşabilirsin.

trendyol.com

Mağaza'ya Git

hepsiburada.com

Mağaza'ya Git

1.png
2.png

Köklerimiz arıcılığa dayansa da şu anda arıcılık yapmıyoruz.

Türkiye sahip olduğu kovan varlığı ve bal üretimi ile dünyada 2. sırada yer alarak Çin’in ardından gelmektedir.  Türkiye'nin dört bir yanındaki arıcılarımızın yaptığı ballardan özenle seçiyoruz. 

1.png
2.png

Bir ürüne organik diyebilmemiz için ürünün organik sertifikasına sahip olması gerekiyor. Ürünlerimiz organik sertifikasına sahip değildir.

1.png
2.png

Türkiye'nin dört bir yanından özenle seçtiğimiz ürünleri İstanbul - Esenyurt'taki üretim tesisimizde etiketleyip, ambalajlıyoruz. Ardından siparişe göre kargoya teslim ediyoruz.

1.png
2.png

Bal doğal olarak glutensizdir. Yine de, bazı özel aromalı ballar veya bal bazlı ürünlerürünler, gluten içeren bileşenler içerebilir.

1.png
2.png

Kristalize olmaya başlayan balı ev şartlarında tekrar eski haline döndürmek için 45-50C’lik su banyosu yeterli olacaktır. Bu pratik metotta dikkat edilmesi gereken en önemli husus balın kendine has özelliklerini kaybetmemesi için direkt olarak ateşte tutulmamasıdır.

Siparişler

1.png
2.png

Güvenliğin sizin için ne kadar önemli olduğunu anlıyoruz. Sitemizdeki kredi kartı ve sipariş verileri şifreli ve güvenlidir. Kullandığımız ödeme platformu PCI-DSS 1. Seviye sertifikaya sahiptir. Siparişinizin güvenli ve güvenli bir şekilde verileceğinden emin olabilirsiniz. Sorularınız için lütfen bizimle buradan iletişime geçin: info@ariveayi.com

1.png
2.png

Siparişinizi size en kısa sürede ulaştırmak için çok çalışıyoruz. Siparişiniz, satın alma tarihinden itibaren yaklaşık 2-10 iş günü içerisinde elinize ulaşır. Tatiller hariç, siparişleri yalnızca Pazartesi'den Cuma'ya işleyebilir ve gönderebiliriz. Lütfen siparişinizin kargoya verilmesi için 3 iş gününe kadar süre tanıyın.

bottom of page